Kurumsal

Hakkımızda

BİR OKUL DÜŞÜNÜN, KONUSU ÇOCUKLAR.
“Güvenli, Mutlu ve Özgüvenli Çocukların Geliştiği Yer!’’
Çocukların hayallerinin uçuştuğu bir dünya olan okulumuza adım atın. Burası onların mutluluklarının, gelişimlerinin ve hayal güçlerinin gelişerek hüküm sürmeye devam ettiği bir yerdir. Her çocuğun eşsiz ve özel olduğuna inanıyor, sınırsız potansiyellerini besliyoruz.

Yirmi yılı aşkın bir süredir anaokulumuz güvenlik, mutluluk ve olağanüstü çocuk gelişimi açısından önder bir eğitim kurumu olmuştur. Titizlikle tasarlanmış tesislerimiz ve uzman eğitimli personelimiz ile, ebeveynlerin küçük çocuklarını endişesiz bir şekilde emanet edebilecekleri güvenli bir yuva olmaktadır. Her çocuğun kendine özgü yeteneklerini, tutkularını ve hayallerini besleyerek, dinamik ve ilgi çekici öğrenme deneyimleriyle sarsılmaz bir özgüven aşılıyoruz. Erken dil eğitiminde konusunda yabancı dil eğitimiyle, ufuklarını ve fırsatlarını genişletiyoruz. Mutlu, kendine güvenen ve geleceğe hazır çocuklar yetiştirmeye adanmış ailemize katılıp, Hayat boyu sürecek bir yolculuğun başladığı sonsuz potansiyele sahip bir dünyaya hoş geldiniz!”

Kurucu Temsilcimiz

Matematik öğretmeni olan Hilal İnce, lisans hayatının ardından, MBA (işletme) alanında yüksek lisansını yapmıştır. Beyin Gelişimi, Hafıza ve Öğrenme eğitimleri konusunda birçok seminer veren Hilal İnce aynı zamanda ODTÜ okul öncesi bölümü öğrencilerine de ders vermiştir. Bahçeşehir Dahi Çocuk Merkezi’nin kurucusu olan Hilal İnce, 2014 yılında Türkiye Mental Aritmetik Olimpiyatlarında öğrencileriyle beraber başarı elde etmiş ve ‘‘Eğitmen Başarı Sertifikası’’ almıştır. Ayrıca anaokullarına danışmanlık vererek, öğrencilerin mental gelişimleri için geliştirdiği, Masallarla Matematik, Hikaye Tamamlama, Sayısal Düşünme Becerisi gibi çocukların erken yaşta beyin gelişimlerine katkı sağlayan çalışmalar yapmıştır. Nice Kindergarten ve Bahçeşehir Dahi Çocuk Merkezi kurucusu Hilal İnce, birçok eğitim kurumunda öğretmenlik yapmış, ders kitapları yazmış, soru yazım komisyonunda bulunmuş ve öğrencileriyle beraber birçok ulusal ve uluslararası yarışmalara da katılmıştır. Öğretmenlik yaptığı zaman içerisinde çarpım tablosunu öğretmek amacı ile 2×2 For Kids programı ile ücretsiz bir aplikasyon tasarlayarak bu aplikasyonu süresiz bir şekilde öğrencilerine hediye etmiştir. Bir öğretmen ve aynı zamanda bir anne olan kurucu temsilcimiz, gelecek nesillerin ve ailelerin beklentilerini karşılamayı kendisine hedef edinmiş ve Nice Kindergarten ana felsefesini bu çerçevede şekillendirmiştir. Matematik öğretmenliği, Hızlı Okuma, Mega Matematik, Mental Aritmetik, Hızlı Öğrenme ve Hafıza Teknikleri, Yöneticilik, STEM ve Psikoloji aldığı eğitimler arasındadır.